Len Sphéra

18. 1.19. 3.
Len Sphéra

Príďte si užiť prázdnu Sphéru.

Tatranská večera zážitkov

Ochutnajte čarovný moment v Jasnej Zažite úžasnú večeru snov! Dobrodružstvo začína už na začiatku, kedy Vás do reštaurácie dovezie Tatrak alebo lanovka. Symfónia chutí a vôní sa spojí do kulinárskeho zážitku v atmosferickej reštaurácii Habarka v nadmorskej výške 1287 m n. m. alebo v reštaurácii Von Roll Luková pod hviezdnym nebom.

BK Inter Bratislava - BC Prievidza

Domáci zápas BK Inter Bratislava - BC Prievidza Zápas podlieha režimu OP (očkovaní a po prekonaní) (1) Za osobu v režime očkovaná alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „režim OP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje: a) osoba kompletne očkovaná, b) osoba, ktorá má kontraindikáciu očkovania proti ochoreniu COVID-19 v zmysle odborného usmernenia Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky vo veci kontraindikácie očkovania proti ochoreniu COVID-19 (ďalej len „odborné usmernenie MZ SR) a zároveň je schopná sa preukázať 1. certifikátom o výnimke z očkovania podľa odborného usmernenia MZ SR, ktorý je v prílohe a 2.

FC DAC 1904 Dunajská Streda - FTC

DAC 1904 - FTC Prípravný zápas • streda 19.01.2022, 16:30 • MOL Aréna PLATÍ VOĽNÉ SEDENIE Permanentky ani vstupenky nezaručujú sedenie na pôvodnom mieste. Platí voľné sedenie pri dodržaní obmedzení ohľadom vynechania voľných miest medzi jednotlivými sedadlami.

Pravda - 20.01.2021

V zmysle aktuálne platnej vyhlášky ÚVZ SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí, vám oznamujeme, že BKIS POVOĽUJE VSTUP DO PRIESTOROV DIVADLA OSOBÁM V REŽIME KOMPLETNE OČKOVANÍ ALEBO PREKONALI OCHORENIE COVID-19 za stáleho dodržiavania prísnych protiepidemických opatrení. Prosíme Vás, pripravte si potvrdenie o očkovaní alebo prekonaní ochorenia COVID-19.

HK Poprad - HC Slovan Bratislava

20.1.2022 (štvrtok) HK Poprad – HC Slovan Bratislava o 18:00 hod.   Cena vstupného: 10,00 € Cena vstupného pre deti do 10 rokov: 5,00 € Zľavnené detské vstupenky je možné zakúpiť iba na pokladni Zimného štadióna Mesta Poprad v deň zápasu. Pri kúpe vstupeniek nie je možné uplatniť žiadnu inú zľavu, okrem detí do 10 rokov, ktoré sa musia pri kúpe vstupenky na pokladni preukázať dokladom preukazujúcim vek. Cena je jednotná pre všetky sektory.

VEREJNÁ GENERÁLKA: ANNA KARENINA

Intímne a originálne spracovanie jedného z najznámejších románov L. N. Tolstého. Tragický kolotoč vzťahov rútiaci sa za hľadaním lásky a životného šťastia.

HK Nitra - HC Nové Zámky

32. kolo TIPOS Extraliga 21.1.2022 o 18:00 HK Nitra - HC Nové Zámky Podujatie bude v režime OP (očkovaní a po prekonaní) Za osobu v režime očkovaná alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „režim OP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje: a) osoba kompletne očkovaná, b) osoba, ktorá má kontraindikáciu očkovania proti ochoreniu COVID-19 v zmysle odborného usmernenia Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky vo veci kontraindikácie očkovania proti ochoreniu COVID-19 (ďalej len „odborné usmernenie MZ SR) a zároveň je schopná sa preukázať 1.

Načítavam mapu...